Наша продукція

 

Компанія Braz Construction розробляє комплексні і високотехнологічні фасадні
рішення, дверні, віконні системи, внутрішні перегородки для офісних і житлових
просторів різної складності та конфігурації.

Віконні системи

Українська алюмінієва віконна система BRAZCON W75 виділяється не тільки унікальним дизайном, але і теплоізоляційними властивостями, що допомагає зберігати тепло і тишу в приміщенні.

BRAZCON W75

Cистема алюмінієвих термоізольованих профілів для огороджувальних віконних конструкцій.

Алюмінієві конструкції мають високу ступінь пожежної безпеки, вони ідеально підходять для будь-яких приміщень, навіть з високим рівнем вологості.

Завантажити каталог

Дверні системи

На сьогоднішній день великим попитом користуються алюмінієві дверні системи через стійкість до процесу корозії. Алюмінієві конструкції мають високу ступінь пожежної безпеки, вони ідеально підходять для будь-яких приміщень, навіть з високим рівнем вологості.

BRAZCON W75

Cистема алюмінієвих термоізольованих профілів для огороджувальних дверних конструкцій.

Конструкції з алюмінієвого профілю досить універсальні і дозволяють виготовити двері з алюмінію, автоматичні вхідні двері, а також інші конструкції.

Завантажити каталог

Вентильовані фасади

Особливість вентильованих фасадів полягає в тому, що їх можна застосовувати як для офісних будівель, так і для житлових приміщень і будинків. Величезним плюсом є довгостроковість конструкцій, адже алюмінієвий профіль не піддається корозії. Системи вентильованих фасадів BRAZCON SVF-L дуже міцні, безпечні та енергоефективні, а також зберігають тепло будівель.

BRAZCON SVF-L2 “Composite”

BRAZCON SVF-L2 «Composite» - це система навісного фасаду з вентильованим повітряним зазором для облицювання алюмінієвими листовими і композитними касетами.

Завантажити каталог

BRAZCON SVF-L2 “Ceramic-granite”

BRAZCON SVF-L2 «Ceramic-granite» - це система навісного фасаду з вентильованим повітряним зазором для облицювання керамогранітними плитами.

Завантажити каталог

BRAZCON SVF-L2 «HPL»

BRAZCON SVF-L2 «HPL» - це система навісного фасаду з вентильованим повітряним зазором для облицювання HPL панелями.

Завантажити каталог

Стійко-ригельні фасади

Алюмінієва стійко-ригельна фасадна система BRAZCON SR-50 призначена для світлопрозорих огороджувальних конструкцій (вертикальних і горизонтальних), а також конструкцій зенітних ліхтарів, куполів, арок, зимових садів та інших просторових конструкцій.

BRAZCON SR50

Набір стійкових і ригельних профілів дозволяють, при необхідності, встановлювати ригель того ж розміру, що і стійка, забезпечуючи площину конструкції з внутрішньої сторони.

Ці конструкції - це каркас, що складається з вертикальних стійок і горизонтальних ригелів.

Завантажити каталог