Про компанію

ПРОФЕСІЙНА КОМАНДА

BRAZ CONSTRUCTION - це українська інжинірингова компанія, виробник профільних алюмінієвих систем, яка входить до складу міжнародного промислово-інвестиційного холдингу ALUMETA GROUP.

Компанія Braz Construction пишається командою фахівців з міжнародним досвідом роботи, які, використовуючи останні технології виробництва, впроваджують найбільш інноваційні та сучасні рішення на ринку України.

НАША ОСОБЛИВІСТЬ І УНІКАЛЬНІСТЬ

Наша особливість - це повна свобода вибору кольорів, стилів, форм, розмірів, типів відкриття і аксесуарів для дверних і віконних систем, внутрішніх перегородок і фасадних рішень, завдяки наявності власного цеху переробки Броварського алюмінієвого заводу.

ХОЛДИНГ ALUMETA GROUP

Braz Construction входить до складу міжнародного промислово-інвестиційного холдингу Alumeta Group. Це дозволяє постійно розвиватися і тримати високу планку своєї роботи, а також співпрацювати лише з кращими з кращих.

МІЖНАРОДНІ СЕРТИФІКАТИ

Вся продукція компанії запатентована і підтверджена відповідними протоколами випробувань та сертифікатами якості: ISO (ISO 9001: 2009 ISO 9001: 2008, ISO 9001 діє до: 2015), РЄ (Регламент 305/2011 / EU) і DIN, а також відповідає всім вимогам REACH RoHs.