Виробництво

ПОВНИЙ ЗАКРИТИЙ ЦИКЛ ВІД ЛИТТЯ ДО ВИПУСКУ ГОТОВОЇ ПРОДУКЦІЇ

Головна перевага компанії BRAZ CONSTRUCTION - це наявність власного виробничого підприємства - Броварського алюмінієвого заводу, що дозволяє виготовляти великі обсяги якісної продукції різної складності.

На заводі відбуваються всі процеси - від переробки алюмінію, лиття і пресу, різання, покриття і обробки до випуску готової продукції.


ВИКОРИСТАННЯ СУЧАСНОГО ОБЛАДНАННЯ

Компанія BRAZ CONSTRUCTION використовує тільки якісне обладнання при виготовленні та обробці своєї продукції, використовуючи сучасні технології: екструзію, анодування, механічну обробку, сублімацію, полімерне покриття та інші. Компанія розробляє продукцію з урахуванням потреб різних цільових груп і особливостей експлуатації в різних кліматичних зонах і з різними цілями.

НАЯВНІСТЬ ПРОТОКОЛУ СЕРТИФІКАЦІЙНИХ ВИПРОБУВАНЬ


Компанія BRAZ CONSTRUCTION володіє протоколом сертифікаційних випробувань за показниками теплопровідності, повітро-і водопроникності, а також опором вітровому навантаженню. Випробування продукції проводились за параметрами температури, відносної вологості і тиску. Конструкції добре показали себе по всіх необхідних показникам і навантаженням, що підтверджує якість тестованої системи профілів.

КРАЩІ ФАХІВЦІ З МІЖНАРОДНИМ ДОСВІДОМ

Компанія BRAZ CONSTRUCTION пишається командою фахівців з міжнародним досвідом роботи, які, використовуючи останні технології виробництва, впроваджують найбільші інноваційні та сучасні рішення на ринку України. Основа роботи команди - це системність, відповідальність, а також якість у всьому: починаючи з роботи над продукцією і закінчуючи спілкуванням з клієнтами та партнерами.

Наша продукція

Ми розробляємо віконно-дверні системи, вентильовані фасади, світлопрозорі конструкції та офісні перегородки. Наша особливість - це великі обсяги і якість, яка лише покращуєтся з часом, тому ми знаємо, як догодити будь-якому клієнту.

  • Надійні та неповторні

    Українська алюмінієва віконна система BRAZCON W75 виділяється не тільки унікальним дизайном, але і теплоізоляційними властивостями, що допомагає зберігати тепло і тишу в приміщенні. 

    Cистема алюмінієвих термоізольованих профілів для огороджувальних віконних конструкцій.
    Алюмінієві конструкції мають високу ступінь пожежної безпеки, вони ідеально підходять для будь-яких приміщень, навіть з високим рівнем вологості.